היה חשוב לי שהיא תזכה להגשים חלום בלי לשכוח את המציאות.
רובנו לא חיים בעולם אוטופי. ישנם חלומות לצד אילוצים. רצון להגשים ורצון לפרנס. ונכון לעוף כשהרגליים על הקרקע. מפרנסת יחידה שמעיזה לחלום בצורה אחראית. הסיפור של סמדר

נירית יקירתי ,
כשהתחלתי את הפגישות איתך הייתי מובטלת ומבולבלת בין הרצון להגשים חלום לבין הצורך הבסיסי המיידי בקיום ובפרנסה של שני ילדיי (כשאני מפרנסת יחידה).
במהלכן איתגרת אותי לבצע לעצמי ניתוח אישיותי שהתוצאה שלו גרמה לי לראות  את מה שסירבתי לראות ולהאמין כל חיי – להאמין בעצמי, ביכולותיי וכישרוני.
למרות שהגעתי להשגים מרשימים לפני כן– איפור מקצועי בשערים של עיתונים ארציים ושבועונים, איפור בתצוגות אופנה מובילות ועוד, היו בי המון מחסומים שהייתי צריכה לפרוץ כדי שבאמת אצליח.
עברנו דרך ביחד כשאת תמיד לצידי, משרה אווירה של ביטחון ושלווה ולא מוותרת, גם כשהיה לי קשה ונותנת לי כלים עוצמתיים שעוזרים לי בהתמודדות מאז ועד עצם היום הזה.
בעזרתך ובהנחייתך החלטתי להמשיך לעסוק באדמינסטרציה במישרה חלקית (הקמתי את כדורשת נשים בעיר הרצליה ועד היום אני מנהלת את כל הקבוצות בעיר), ובמקביל לפתח ולהגשים את החלום שלי כמאפרת מקצועית ובעלת חברה לאיפור וסטיילינג.
היום, כמעט שנה אחרי, עם לא מעט טלטלות בדרך, יש לי עסק מצליח שבו שילבתי את שני הכישרונות והאהבות שלי, יכולות ניהול אדמינסטרטיביות ואיפור.
חברת 3G  בבעלותי ובניהולי מונה היום צוות של נשים אשר מספקות שרותי ייעוץ ליווי ומתן מענה כולל בתחום האיפור והסטיילינג לחברות גדולות כמו קיטרינג "מזל טלה", חברת ההפקות "קובי בר יהודה", חברת "שלוה בן גל להפקות ותצוגות אופנה", איפור פרטיים לאירועים, סדנאות איפור לבנות עשרה ועוד. בעתיד אני מצפה להגשים עוד מטרות.
אני מודה לך שנכנסת לחיי והיוות ומהווה עד היום סביבה תומכת עבורי.
בהערכה רבה

 סמדר סיני