פגישת מיקוד תעסוקתי

אני מאמינה שלפני כל תהליך של מציאת עבודה נדרש מיקוד!

מיקוד תעסוקתי בוחן מהו התפקיד או התפקידים המתאים ביותר עבורך אך גם בוחן מהי סביבת העבודה הנכונה לך, סוגי הארגונים, מהם תחומי האחריות שחשוב לך שיהיו בתפקיד הבא ועוד.

אם קיימת בך התחושה של חוסר מיקוד, חשוב לעצור ולמקד, שכן חיפוש עבודה לא ממוקד עשוי לייצר תהליך ארוך יותר ומייאש. חוסר מיקוד משפיע על הכתוב בקורות החיים, על חיפוש העבודה (מה לחפש??) , אופן הצגת התפקיד שמחפשים וגם בראיון בקלות מזהים חוסר מיקוד תעסוקתי, מה שעלול להוביל לפסילת מועמד (גם מראיינים בלתי מקצועיים מזהים זאת בקלות).

פגישת מיקוד תעסוקתי

העברתי אלפי מיקודים תעסוקתיים ומדהים לגלות כמה כל מיקוד הוא יחיד ומיוחד, נקודות התחלה שונות ומגוונות וגם התוצרים שונים ומגוונים, מה שהופך כל פגישה כזאת למורכבת ומאתגרת במיוחד. 

על מנת לפשט את ההסבר, אפרט על מאפייני פגישת המיקוד התעסוקתי על ידי חלוקתם לשלושה מימדים שונים:
המימד הראשון הוא שליפת המידע ממחפש/ת העבודה – מה אוהבים/ לא אוהבים לעשות, במה טובים במיוחד, מה תכונות האופי המייחדות אותך והבנת הצרכים והאילוצים שלך שבהם חייבים להתחשב.
המימד השני הוא סקירת עולם העבודה ומשרות רלוונטיות – לצורך זה נדרש להכיר היטב ולעומק את עולם העבודה: מהן המשרות שעשויות להתאים, כמה ביקוש יש למשרות הנ”ל וכמה היצע, מה רמות השכר ואיך זה משתלב עם האהבות, הצרכים והאילוצים שלך.
המימד האחרון הוא נקודת ההתחלה ותוצר הסיום של המפגש, שהן מיוחדות ומשתנות בין אדם לאדם.
נקודת ההתחלה של המפגש היא שונה ומיוחדת לכל אחד ואחת: יש שיודעים ה הם לא רוצים, יש היודעים מה הם רוצים אך לא יודעים איך לחבר זאת עם עולם העבודה, יש כאלה שמגיעים ממש מבולבלים ולא יודעים לאן נכון להם לפנות וחלק מגיעים עם סימן שאלה לגבי העיסוק שבו הם עוסקים שנים ותוהים האם זה העיסוק הנכון עבורם או שמא מתאים להם בכלל עיסוק אחר.
חשוב להזכיר את האנשים רבי היכולות שיכולים לעסוק בהמון תפקידים שונים ומגוונים והם מבולבלים מהאפשרויות הרבות ולא מבינים מה עשוי להתאים להם ומה לא. 
התוצר בנקודת הסיום של המפגש משתנה בין אנשים:
יש היוצאים עם תשובה עם תשובה ברורה, דהיינו יש מקצוע אחד שנכון עבורם.
יש  היוצאים עם שתי אופציות שעשויות להתאים להם.
לפעמים יש כאלה המגלים כי מקצוע אחד נכון עבורם אך הוא קיים בשמות שונים בשוק, או לחילופין, יבינו ששם התפקיד אותו הם מחפשים יוצע בחברות שונות בתכולות מגוונות ושונות.
חשוב שתדעו כי קיימים מקרים בהם לא נגיע לתשובה סופית ברורה ותידרש המשך חקירה.  במקרה שכזה אני אלמד ואכוון איך נכון להמשיך את החקירה, ממקום יותר ממוקד ומודע.

בסיום הפגישה תהיה לך תכולה מדויקת של מה חייב להיות בתפקיד הנכון עבורך וגם כמה משפטים ברורים (שננסח ביחד) על מנת שיהיה לך קל יותר להציג את עצמך באופן אטרקטיבי.

פגישת מיקוד תעסוקתי יכולה להתקיים בשני אופנים:
1.  פגישה יחידה בנושא מיקוד – משך הפגישה 4-6 שעות (לרוב האוכלוסייה).
     עלות פגישה – 1800 שקלים.
2.  פגישת מיקוד כחלק מתהליך שלם של הכוונה למציאת עבודה: התהליך כולל פגישת מיקוד, הכנת כלים למציאת עבודה (קורות חיים ונאום מעלית), דרכים נכונות למינוף ההזדמנויות והכנה לראיון עבודה. תהליך הכוונה מלא כולל שלושה מפגשים (משך המפגשים 15-20 שעות). עלות תהליך – 3800 שקלים. 

אני מציעה לך לקרוא סיפורי דרך של לקוחות שמצאו עבודה.

אני כאן כדי לעזור לך בתהליך המיקוד או בתהליך מלא.
תמיד אשמח לשוחח ולתת לך מידע נוסף

אני איתך עד למציאת עבודה

נירית גלר ג’מילי

מוזמנים לפנות אלי
אשמח ללוות גם אותך לעבודה ראויה

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות

האוסף המושלם

 
בכדי להצליח בחיפוש עבודה עליך לבלוט מעל השאר
• חשוב לדעת איך לייצר תהליך מסודר, נכון ומדויק
• אספתי עבורך את ההרצאות החשובות למציאת עבודה
• מעל 7 שעות של הרצאות מלאות בטיפים וכלים פרקטיים
 

משך ההרצאות – כ 7 שעות.

**עלות -במקום 383 ₪

יחד עם האוסף תקבלו את פורמט קורות החיים שלי 
וניתן גם לשלוח אלי את קורות חייכם לקבלת משוב.
* לאחר הרישום יתקבל במייל פרטי ההתחברות לצפייה בהרצאות

המסע לעבודה ראויה מתחיל כאן >>>>

     עדיין מתלבטים? אני זמינה לכל שאלה 3450223 054        נירית

Open chat
זמינה עבורך גם בוואטסאפ, נירית