צפוף בצמרת, זה הרי ידוע לכל הבכירים שמחפשים עבודה. הקושי מתעצם עוד יותר אם לזה תוסיפו תחום נישתי וגם שיבה לישאל אחרי מספר שנים. סיפור על חיפוש עבודה בתפקיד בכיר ונישתי:

הגעתי לנירית לאחר שהות של מספר שנים במשרת רילוקיישן בכירה בחו"ל.
החזרה ארצה לא היתה פשוטה, וודאי לא בהיבט התעסוקתי.
מטרתי היתה להיקלט במשרה דומה בישראל. השוק המקומי נראה "קטן", באופן יחסי בתחום ההתמחות בו פעלתי, וביקוש מצד מעסיקים כמעט ולא היה קיים-  לא נראה צורך בחברות בהם היו לי קשרים אישיים והביקוש הכללי בשוק היה אפסי. כלומר, אף לא הגעתי לסיטואציה בה נוצרת אפשרות להגיב למודעת דרושים.
בגיל 40 חבל היה לי לשנות כיוון תעסוקתי לאחר ניסיון והתמחות של שנים רבות בתחום עיסוקי.

לנירית אישיות חמה, נעימת הליכות ולבבית. אך לא פחות מכך- היא בעלת ניסיון עשיר ומקצועית.
נירית העלתה בפני כיוונים למשרות משיקות, נוספות, כאלה שיאפשרו לי לעשות שימוש בהתמחות רבת שנים שרכשתי, וליצור חשיפה גדולה יותר תוך שימוש במספר טכניקות יעילות.
בין היתר נירית סייעה רבות בשדרוג קורות החיים והכנה פרקטית לראיון עבודה.
לשמחתי הרבה, התקבלתי למקום העבודה הראשון בו התראיינתי, אך זה לא היה פשוט: תהליך סינון מועמדים כלל מספר מפגשים והיה ארוך.
אני יודע, שיועצים רבים מציעים שרותים מגוונים. לרוב, יתואם מועד לייעוץ, תשלום בתום פגישה ובכך, פחות או יותר, תם הסיפור. שיחה נוספת לאחר מכן או הכוונה נקודתית בדר"כ לא תתקבל בעין יפה, ללא תאום פורמאלי… לא כך עם נירית, שהרשימה אותי לחיוב בצורה יוצאת דופן בכך שחזרה וציינה: "אני איתך לאורך כל הדרך…עד מציאת העבודה…". אכן יישמה והוכיחה זאת בפועל:  גיוסי ובחירתי למקום העבודה החדש היה תהליך שנמשך מספר חודשים. בנקודות שונות על פני ציר הזמן נוצרו אצלי התלבטויות, שאלות, סימני שאלה כיצד לפעול וכו'. במצבים כגון אלה חשתי צורך בתשובה מקצועית נקודתית, למנוע טעות מצידי כששוק העבודה מאוד לא פשוט בימים אלה.נירית יצרה אצלי תחושה נוחה, חזרה ואף הדגישה: "אני איתך לאורך כל הדרך, עד מציאת העבודה". וכך אכן היה בפועל. תמיד השיבה עם חיוך, סייעה בשמירה על קשר שוטף, והביעה עניין גם לאחר שיצאתי ממשרדה הנעים.
אציין, שהסיוע והליווי המקצועי השוטף ומתן מענה מקצועי כשנדרש- היווה עבורי ערך מוסף גבוה מאוד להצלחה בתהליך מציאת העבודה.
בכך נירית יצרה מבחינתי בידול רב בינה לבין יועצים אחרים.

תודה רבה,
"הישראלי ששב הביתה לישראל"