אמהות רבות לאחר לידה חוות קושי בהשתלבות מחודשת בעולם העבודה. רעות התחילה חיפוש עבודה לאחר לידה והפוגה של שנה. היא לא תיארה לעצמה שתחווה קושי שכזה ואז הגיעה אלי. 
מה גרם לכל החיפוש להראות שונה? על כל זה סיפרה רעות במכתבה כדי להאיר לאמהות שנמצאות בדיוק במקום בו היתה:

10 דקות! זה הזמן שלקח לי עד שדמעות הציפו את עיניי מרגע שהפגישה שלנו התחילה,10 דקות בלבד, בהן הספקתי לספר לך על קצה המזלג כמה אני מיואשת עייפה וחסרת תקווה מהתהליך המורכב הזה שנקרא ‘חיפוש עבודה’..
הגעתי אליך לאחר כשנה וחצי בבית, שנה וחצי בהן הספקתי ללדת את ביתי השלישית, להחליט שהגיעו מים עד נפש ושזה הזמן הנכון עבורי להתפטר ממקום עבודתי ב-9 השנים האחרונות , ולפרגן לעצמי בשנת חופש.
שנת החופש הסתיימה, והתחלתי בחיפוש העבודה המיוחלת, מלאת אופטימיות ורצון להתחיל משהו חדש. לאחר כמה חודשים של חיפוש הבנתי, שאני לא באמת יודעת מה אני רוצה, וגם לא יודעת איך להגיע למה שאני רוצה.
הגעתי אליך עייפה ומיואשת, ואת ישבת שם והקשבת, הכלת, הרגעת וייעצת, אמרת לי שאת יודעת שיהיה בסדר, גם אם זה נראה לי בלתי אפשרי.
לשמחתי הרבה, את צדקת! חודש לאחר שהגעתי אליך מצאתי משרה חדשה, שהתאימה בדיוק לצרכיי: משרה שבה אוכל לשלב את חזרתי לעולם העבודה אך ללא וויתור על חיי המשפחה.
אני נכנסת לעבודה החדשה מלאת מוטיבציה ותקווה לדרך פוריה ומעניינת, שבה אוכל לממש את שאיפותיי הן בפן המקצועי והן בפן האישי.
תהליך חיפוש העבודה שלי אומנם לא היה ארוך במיוחד אך היה מייגע עד מאד! ואת נירית היית הפנס שהאיר לי את הדרך! אז תודה מכל הלב!!
באהבה והערכה רבה!
רעות

נ.ב.
גם בעלה היה אצלי ומצא עבודה. אך זה כבר סיפור לפוסט אחר…

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
איך נכון היום למצוא עבודה - הרצאת Zoom

איך אתם מחפשים עבודה? 
רבים ממחפשי העבודה לא יודעים איך נכון למצוא עבודה,
אתם מוזמנים ללמוד איך נכון היום למצוא עבודה.

הרצאה נוספת בסדרת ההרצאות המבוקשת:
בחירה, מציאת עבודה ובניית קריירה.
בואו ללמוד איך לחשוב אחרת, איך לפעול אחרת.

הרצאה פותחת ראש, הרצאה שלא הייתה כמותה.
המון טיפים פרקטיים ליישום מיידי.

משך ההרצאה – כשעתיים, עלות – 79 ₪ בלבד.
הקלטה תשלח לכל הנרשמים!
נפגשים ביום ג’ 25.08.20 בשעה 20:00.

נתראה!

Open chat
זמינה עבורך גם בוואטסאפ, נירית