את המייל של תמר קיבלתי אתמול. אני בוחרת לראות בו סיפור אופטימי, סיפור עם הרבה כוח, ולמרות שכרגע לסיפור אין סוף, אני בטוחה שזה רק עניין של זמן, ונקבל מתמר את הסוף האופטימי לסיפור.
היא כתבה לי כך – "אתאר לך במספר מילים תהליך ארוך ומשמעותי בחיי, משום שיש לך חלק משמעותי בו:
בהיותי סטודנטית, בראשית דרכי המקצועית עבדתי כנציגת שירות במוקד טלפוני של חברת תקשורת גדולה.בחלוף הזמן נישאתי והקמתי משפחה ובמקביל קודמתי לאורך השדרה הניהולית במוקד הטלפוני.
לקראת לידת בני השלישי סיימתי תפקיד של מנהלת מוקד שירות וכשחזרתי מחופשת לידה, התבצע שינוי ארגוני והמוקד אותו ניהלתי התמזג עם מספר מוקדים מקבילים.
בשלב זה הוצע לי להצטרף למערך הגיוס של החברה, כשהמשימה הייתה יצירת מקורות גיוס חדשים לטובת המוקדים.
לקחתי את ההזדמנות שניתנה לי בשתי ידיים ולמדתי את התחום מא׳. לשמחתי, הגעתי לתוצאות מצויינות, מה שעורר בי את הרעיון להקים עסק עצמאי לגיוס והשמה וכך עשיתי.
במשך שנתיים ניהלתי עסק להשמת עובדים (מהבית) במקביל לגידול ילדיי וללידת ילדי הרביעי.
כאשר המיתון החל לתת אותותיו ולפגוע בתחום, קיבלתי החלטה לסגור את העסק ולחפש לעצמי מסגרת תעסוקתית יציבה יותר.
לא ידעתי כמה מסובך וקשה זה יהיה.
היו מספר ניסיונות כושלים להשתלב בתחום ההשמה, אשר החלישו אותי וגרמו לי לתסכול ואף לייאוש.
הסתובבתי בתחושה שאין לי מה להציע והסיכוי שלי למצוא עבודה אפסי, במיוחד לנוכח העובדה שיש לי 4 ילדים בבית, מה שעלול להרתיע עוד יותר כל מעסיק פוטנציאלי.
בשלב הזה נתקלתי במקרה בפוסט שלך בפייסבוק, על אימא שהייתה במצב דומה ובעזרתך מצאה את מקומה. החלטתי לפנות אלייך לקבל הכוונה.
ישבנו למספר פגישות. תחילה הגדרנו מהן היכולות שלי, מהו הניסיון ומה אני הכי רוצה לעשות. לאחר מכן טיפלנו בקורות החיים (כאשת מקצוע בתחום ואחת שעזרה לעשרות מכרים לכתוב קו״ח) נדהמתי לגלות כמה הסנדלר הולך יחף.. בנינו מסמך חדש לגמרי, ניסחנו ״נאום מעלית״ ויצאתי לדרך חדשה של חיפוש באופן אפקטיבי, תוך ליווי והכוונה צמודים מצדך.
הפעם זה נראה אחרת לגמרי. ההצעות החלו לזרום והבטחון שהפגנתי בתהליכי הקבלה השפיע על התוצאות.
לאחר הליך קבלה שכלל מרכז הערכה, מספר ראיונות אישיים ומבדקי אישיות, מצאתי את משרת חלומותיי כאחראית גיוס והשמה בחברת תקשורת גדולה, בדיוק מה שרציתי!
אמנם דרכי שם הייתה קצרה ומצאתי את עצמי מפוטרת באחד מגלי הפיטורין אבל הכלים שצברתי, הבטחון העצמי והשאיפה להצלחה נשארו איתי ומחזיקים אותי גם עכשיו, כאשר חזרתי למעגל מחפשי העבודה ויש לי ידיעה ברורה שאצליח למצוא את מקומי מחדש, הרבה בזכות הכלים שנתת לי.
אז הרבה הרבה תודה על הכל ובהצלחה לך – כל הצלחה שלך היא בעצם הצלחה של עוד אדם שהעברת ממצב של יאוש למצב של תקווה ואף הצלחה.

אז המשיכי לעשות חיל!

 תמר