רבים מלקוחותיי מרגישים שבראיונות לא הביאו עצמם לידי ביטוי, אבל לי ספרה לי שהיא מרגישה נפלא בראיון ולא מתקבלת. היא ציפתה פעם אחר פעם לתגובה חיובית והתשובות השליליות אחרי הראיונות נחתו עליה אחת אחרי השניה. וזה גרם לה לעצור ולהבין שמשהו לא בסדר, והיא הבינה למה. פגישה אחת שסדרה הכל…
הסיפור של לי:

נירית היקרה,
הגעתי אלייך להכנה לראיון עבודה בסופו של תהליך ארוך ומתסכל בו חיפשתי עבודה מס' חודשים. הטלפונים הגיעו, הלו"ז התמלא בראיונות עבודה, הראיונות הרגישו לי נהדרים וחיוביים, אך משום מה ה"עסק" לא התרומם ולא הצלחתי לעבור ריאיון עבודה ולהגיע לשלב מתקדם בתהליך.
שאלתי את עצמי לאורך הדרך "מה הבעיה בראיון עבודה שלי" ולא הצלחתי למצוא תשובה מדוייקת ל- "למה אני לא מתקדמת הלאה?".
בשיחת הטלפון הראשונה ביננו הרגשתי שיש מי שמבין אותי ואף יודע יותר טוב ממני מה הן התחושות באופן כל כך מדוייק. ע"י מס' שאלות פשוטות ידעת כבר בדיוק כיצד עלינו לפעול. קבענו פגישת הכנה לריאיון עבודה.
נפגשנו במשרדך נעים, ניהלנו שיחה אישית ופתוחה מאוד – ומהר מאוד, בפגישה אחת (ומבלי לטחון מים!!!) באופן מדוייק להפליא הארת את עיניי!
משפט אחד פשוט ומדוייק ששינה לי את כל המחשבה!
אני חייבת להודות שבעברי חוויתי לא מעט שיחות כאלו ואחרות עם כל מיני מנחים בכל מיני סדנאות או פגישות אישיות וחשבתי לעצמי "מה היא כבר תחדש לי? הרי אני הייתי אצל כולם…"
אז כן! חידשת לי, חידדת לי את נק' המבט של המראיין והזכרת לי שלא רק אני כאן, יש עוד בנאדם בחדר שב"מקרה" המשך דרכי המקצועית כנראה תלויה בו… אחרי פגישה אחת בלבד יצאתי עם המון חומר למחשבה והרבה כוחות לראיון עבודה הבא שחיכה לי בהמשך הדרך…
היום, שבוע ויום בדיוק עבר מפגישתנו וקיבלתי את הטלפון המשמח שהמשרה אותה רציתי היא שלי!!!
ושוב, היית לי גם היום לאוזן קשבת, למנחת דרך ולמאירת עיניים.
אני רוצה להגיד לך תודה מכל הלב!!!
השילוב המופלא של מקצועיות ללא פשרות, חדות, דיוק ונשמה גדולה עזרו לי לסיים פרק משמעותי ולהתחיל את השנה החדשה עם בשורות טובות!
באהבה ובהערכה רבה,
לי