לינור הרגישה שהיא חווה חיפוש עבודה כ"רחם מהלך".
לידה מייצרת אצל נשים רבים צורך או רצון או גם וגם לשינוי במקום עבודה. כך קרה גם ללינור.

עבור מעסיקים רבים אישה עם ילד קטן אחד מהווה רחם מהלך דהיינו, הלידות הבאות מיד יגיעו.
נכון שיש מעסיקים שימנעו מעובדות שכאלה אך יש רבים שבוחנים אחרת. הסיפור של לינור:

נירית!!
איפה מתחילים…. קודם כל בסוף – אני מאחלת לכל אחד לעבור תהליך חיפוש עבודה, ולו רק בשביל לזכות בך ובמה שקיבלתי ממך.
ועכשיו להתחלה.. לא קל לחפש עבודה, זה אף פעם לא תופס אותך בסיטואציה נוחה בחיים. ראשית, כי לחפש עבודה זה קשה, שנית כי למצוא את עצמך בתהליך זה מאתגר, ובעיקר – כי זמן זה כסף.
התחלתי בתהליך חצי מבחירה וחצי מאילוץ, במצב שעל פניו מרגיש מורכב; עשיתי כל כך הרבה, ומרוב עשייה לא ידעתי להגדיר מה בכלל עשיתי ומה אני רוצה לעשות בהמשך.
הרגע חזרתי מחופשת לידה ראשונה, בשביל המעסיק הפוטנציאלי אני רחם מהלך, ואני בכלל מנסה להעביר את המסר: אני עובדת מעולה, הכי טובה שתזכה בה (וגם את זה יש לי אומץ להגיד רק אחרי שש שעות איתך).
אז הגעתי אליך חצי במזל ( באת לי כמו מלאך), נפגשנו, ואחרי שעה וחצי כבר ידעת להגיד לי מי אני, מה אני וביחד הגדרנו – מי המעסיק שמתאים לי, התפקיד שאני מחפשת וסביבת העבודה שבה אפרח.
חייבת להגיד שכשיצאתי מהפגישה איתך הייתי פסימית, מי אני שבכלל אעז להציב תנאים לאיזה סוג מעסיק וסביבת עבודה אני רוצה – במצבי, אקח כל מה שיציעו לי !! רק שמישהו יחזור אליי כבר…
ופתאום ים של טלפונים (נשמע הכי קלישאתי שיש אבל נכון ב100%), ותוך חודש מפגישתנו חתמתי והתחלתי במקום העבודה החדש, והוא בדיוק מה שחלמתי!
זכיתי בך וזכיתי בעצמי, לא האמנתי שקיימת בי הבחורה שיצאה ממני בראיונות עבודה אחרי הפגישה איתך: בחורה בטוחה בעצמה, רגועה, ויודעת מה אני שווה!.
כיף לי ואני מאושרת!
תודה
לינור