הסיפור של גיא הוא סיפור מיוחד, כי גיא עבד ובמקביל חיפש תפקיד בסוג ארגון מאוד ספציפי. חיפש וחיפש ובחר להמשיך בחיפוש עד שימצא. 3 שנים ארכה הדרך. 3 שנים שלא הפסיק ליירט את המטרה. כמה נחישות, המון אכזבות וקשיים אך בסוף מצא את שרצה. וכתב על הדרך המיוחדת שלו:

הסיפור שלי מסתיים בצמד המילים "אין ייאוש בעולם" …. על אף שתהיה חדור מוטיבציה בהתחלה, שום דבר לא מכין אותך מראש למפחי הנפש שבמהלך הדרך.
אשתי, שהיתה ועדיין המגדלור שלי, אמרה לי בכל פעם שחזרתי מראיון "שגם אם הפעם לא, זה רק עוד שלב בדרך, ואם זה צריך להיות שלך אז זה יהיה שלך! ".
התהליך שלי התחיל כאשר אשתי חיפשה עבודה אבל לא מצאה את הדרך. היא הגיעה לנירית אשר כיוונה אותה להתחיל בתהליך נכון וממוקד של חיפוש עבודה. בנוגע אליי, אני עוד התלבטתי האם אני מעוניין בכלל להתחיל את החיפוש.
בהמלצתה של אשתי הגעתי לפגישה עם נירית והבנתי שעד אותו רגע ,לא באמת הבנתי!
נירית הצליחה לשקף לי את עצמי ולמצוא את היתרונות שבי. שיפצנו את קורות החיים שלי ואת דף ה- Linkedin , פתחנו בתהליך מסודר של חיפוש עבודה ויצאנו לדרך.
בהתחלה זה מדשדש, ואז מתקשרים לשאול שאלות, לאחר מס' חודשים גם מתקשרים לזמן לראיונות והכל נראה שעולה על המסלול הנכון. ואז המתנה מורטת עצבים כשבסופן התשובות השליליות, ושוב מפח נפש.
אבל ממשיכים, כי נירית לימדה אותי שאת התהליך לא מפסיקים! יוצרים קשר עם כל מי שמכירים ומפתחים קשרים חדשים עם שותפים נוספים לדרך.
בנוסף, החלטתי שקצת יותר ידע בהחלט לא יזיק ויכול רק לשפר! ונרשמתי ללימודי קורס טכנולוגי בתחום, אשר העשיר את הידע והמקצועיות שלי.
ואז אחרי כמעט 3 שנים , זה מגיע … ראיון ראשון עובר בהצלחה, ראיון שני בהצלחה, עוד כמה פרוצדורות ואני בפנים!
כן, היה תהליך ארוך, לא פשוט, עם המון עליות וירידות, כשנירית כל הזמן תומכת ,מעודדת , מכוונת ובעיקר מחזירה לי האמונה בעצמי כל פעם מחדש!
אז אפשר לחפש עבודה בדרך הסטנדרטית- אתרי דרושים, מדיה כזו ומדיה אחרת.. אבל אם רוצים לעשות זאת בצורה נכונה, מדויקת ובעיקר יעילה, אין ספק שכדאי מאד לקבל הכוונה מקצועית , כזו שתיתן מענה לכל השאלות ותינטע בך את הביטחון שצריך בתקופה כזו מאתגרת ולא פשוטה..
תודה לך נירית יקרה! על זה שהיית שם בשבילי לאורך כל הדרך! שהאמנת בי ולא אפשרת לי לשקוע! על השיחות הארוכות אל תוך הלילה…. על היד המכוונת והסבלנות הרבה! הידע והמקצועיות שלך הן אבנים יקרות מפז, מעריך מאד ולנצח אוקיר תודה!
ואתם, אל תאפשרו לייאוש להשתלט, לכו לקבל הכוונה מקצועית שתאיר לכם את הדרך ותוביל אתכם ליעד בטוח ונכון עבורכם…

בהצלחה!
גיא