בעמוד זה מובאים מדריכי וידאו בשלל נושאים בחינם ובאהבה

הדרכות וידאו
נגן וידאו

הטעות הנפוצה ביותר בראיון עבודה

סרטון שזכה ליותר ממאה אלף צפיות!  מהי הטעות הנפוצה ביותר בראיון עבודה? האם טעות זו באה לידי ביטוי בראיונות שלך? בסרטון נחשפת הטעות וכיצד נכון ומומלץ לפעול אחרת

תפקיד חדש
נגן וידאו אודות תפקיד חדש

תפקיד חדש - בחינה ובחירה

בהרצאה של כשעתיים הסברתי באריכות מהם איתותי האזהרה שכדאי לשים לב אליהם, וגם, מהם מקורות המידע שנעשה בהם שימוש כדי לאמת או להפריך מידע על התפקיד, על הממונה, על סביבת העבודה ועל החברה,  לפני שמחליטים לחתום על על חוזה (וזה גם עוזר להבין אם התפקיד הנוכחי שלכם מתאים לכם).
 

הדרכות וידאו
נגן וידאו

חברות השמה- כל מה שחשוב לדעת

שינוי רב התחולל בחברות השמה. קשה לזכות להתייחסות מחברות השמה, ובכל זאת זו עשויה להיות דרך למציאת עבודה. הסרטון המצורף מספר כיצד ניתן להפיק יותר מחברות השמה.

הדרכות וידאו
נגן וידאו

איך נכון לייצר פניה יזומה

תהליך נכון של חיפוש עבודה הוא תהליך אקטיבי, הכולל פניה יזומה. מה היתרונות והחסרונות של פניה יזומה ואיך נכון לייצר פניה שכזו. על כל זה ועוד אני מספרת בסרטון המצורף.
מוזמנים לצפות ולאמץ את הפניה היזומה לתהליך שלכם במציאת עבודה ראויה.

הדרכות וידאו
נגן וידאו

ראיון וידאו טעויות נפוצות

המון טעויות עושים מחפשי עבודה בראיון עבודה. מהי הטעות הנפוצה ביותר בראיון עבודה? האם טעות זו באה לידי ביטוי בראיונות שלך? בסרטון נחשפת הטעות וכיצד נכון ומומלץ לפעול אחרת

הדרכות וידאו
נגן וידאו

ההתפטרות הגדולה

ההתפטרות הגדולה הינה תופעה שפרצה בעקבות הקורונה ושמשפיעה על חברות רבות.
חשוב להבין מה הגורמים ל"התפטרות הגדולה", כיצד היא באה לידי ביטוי, מה מאפיין את "המתפטרים" וחשוב להבין שהתופעה הזו לא הולכת להעלם במהרה ולכן כדאי להכיר אותה.