קשה היום למצוא עבודה, אך כאשר פועלים בצורה נכונה ומדוייקת, הדרך קלה ומהירה יותר.
חיפוש עבודה הינו מסע אשר מפגיש את מחפש העבודה עם סיטואציות שחשוב להיות בהם טובים במיוחד, כי ככל שתהיו טובים יותר תגדילו את הסיכויים להתבלט מבין שאר המועמדים, להתקדם בתהליך, ולהגדיל את הסיכויים, להבחר ואף לזכות לתנאים טובים יותר.
מחפשי עבודה רבים נעזרים בפגישות יעוץ על מנת לייצר דרך אפקטיבית יותר, להצטייד בכלים משובחים יותר ויכולת להציג את עצמם בצורה אטרקטיבית יותר, ובכך להגיע ליותר הזדמנויות ראויות ולמנף גבוה יותר את ההזדמנויות האלה.
אשמח לעזור גם לך להגיע כמה שיותר מהר למשרה הראויה בעיניך.
ניתן להעזר בי באמצעות פגישה פרטנית למיקוד או הכנה לראיון עבודה או לבחור בתהליך הכוונה מלא.
התהליך המלא מכיל שלוש פגישות:
פגישה ראשונה
– המיקוד התעסוקתי – מיקוד תעסוקתי נדרש לפני כל התחלת תהליך של מציאת עבודה. המיקוד כולל איזה עיסוק מתאים לכם, מה תחומי האחריות שחשוב שיהיו בתפקיד הבא שלכם, סוגי ארגונים וסביבות העבודה המתאימים לכם. לפעמים נמצאים בצומת שלא יודעים מהו התפקיד המבוקש.
בתהליך המיקוד אעזור לכם למקד מה נכון עבורכם לחפש לפי הנתונים, הניסיון ותכונות האופי שלכם, אך במקביל אשקף לכם את מצב המשק בתחומים אלו. לעיתים רמת ההיצע/ הביקוש, הנתונים הנדרשים ורמות השכר יכולים לגרום לכם לבחור באלטרנטיבה מסויימת או לוותר עליה.
פגישה שניה – כלים ודרכים – ביחד נכתוב קורות חיים נכונים ואטרקטיבים, נבנה נאום מעלית שישמש אתכם לכל אורך החיפוש ולאורך הקריירה, מהם הדרכים למציאת עבודה, רשתות חברתיות וכיצד מנהלים נכון את כל התהליך הזה.
פגישה שלישיתהכנה לראיון עבודה.

עלות התהליך הכוונה מלא למציאת עבודה הכולל מיקוד, כלים מחודדים למציאת עבודה, דרכים למינוף הזדמנויות והכנה לראיון עבודה – 3500 שקלים. המחיר כולל מע"מ.

פגישת הכנה לכניסה לתפקיד חדש
לקוחות רבים שלי בחרו בפגישה הזו על מנת להבין את כל הקשיים שבהם הם עשויים להתקל בכניסה לתפקיד חדש. לדעת על מה נכון לשים דגש בכניסה לתפקיד, להתפקס על הדברים המשמעותיים להצלחה בתפקיד בהתחשב באתגרים, בקשיים ובהתנסויות הקודמות בחייהם.
לעומתם ישנם לקוחות שבוחרים בפגישה הזו כי קיים בליבם חשש גדול מתפקיד החדש.
החשש יכול לנבוע מחוסר ניסיון בתפקיד/ ארגון דומה, בכישלונות קודמים ועוד.

לסיכום פגישות היעוץ בהם ניתן לעזר בי למציאת עבודה הינן:
תהליך הכוונה מלא למציאת עבודה
מיקוד תעסוקתי
פגישה להכנה לראיון עבודה
פגישת הכנה לכניסה לתפקיד חדש

מוזמנים לקרוא סיפורי דרך למציאת עבודה של לקוחותיי.

תמיד ניתן לשוחח איתי ולבחון מה השירות המתאים ביותר.

אני חברה למסע הזה וחשוב לי שתצעדו בו נכון כך שתגיעו מהר יותר למשרה שבה תהיה מרוצים באמת.

אני איתך עד למציאת עבודה ראויה

נירית גלר ג'מילי