הספר – המדריך המלא לבחירה ומציאת עבודה

עבודה ראויה יכולה להאיר את עולמנו ולגרום לנו להרגיש מוגשמים, מוערכים וליהנות מכל יום בעבודתנו.
המדריך למציאת עבודה יכול לעזור גם לך לייצר את השינוי ולזכות בעבודה שכזו.
היום קשה יותר למצוא עבודה מימים עברו. ייתכן שנראה לך שאין הרבה משרות שממש מתאימות עבורך, ובנוסף- כל משרה נדרשת זוכה לתגובות ממחפשי עבודה רבים וקשה מאוד לבלוט יותר מכולם.
גם כללי המשחק השתנו: קורות החיים נראים אחרת, רשתות חברתיות נכנסו כשחקן חשוב ומרכזי, ובכלל אם לא פועלים נכון – זוכים למעט מאוד תגובות, אם בכלל.
הספר מכיל מידע רב, עצות וטיפים להתנהלות נכונה יותר. התנהלות נכונה יותר מייצרת הזדמנויות רבות יותר ומכאן הדרך למציאת עבודה ראויה קצרה ומהירה יותר.


לאורך שנים רבות כתבתי מאות מאמרים, כתבות ופוסטים על תהליך של חיפוש עבודה.
ברור לי שרוב האנשים אינם מומחים למציאת עבודה ולא יודעים כיצד לגשת למשימה ולבצע אותה נכון ומדויק. בדיוק בעבורם אספתי את כל החומרים, ערכתי וכרכתי לספר.
זו היתה משימה קשה מאוד (חשבתי שלאסוף ולערוך זו משימה פשוטה, כמה טעיתי…), אך המטרה שהיתה לנגד עיני היא לייצר ספר כזה, ספר שאין כמותו בישראל, ספר שידריך את מחפשי עבודה כיצד לנהל תהליך נכון יותר, כיצד להערך לכניסה לתפקיד חדש ומה נדרש כדי לבנות קריירה.
אני שמחה להגיש לך את הספר שנכתב מכל ליבי, ושאוסף את כל הידע הרב שלי הן כמי שגייסה אלפי אנשים והן כמי שליוותה אלפי מחפשי עבודה על מנת לעזור לך במציאת עבודה ראויה.

הספר מוצע בשתי גרסאות – מודפסת ודיגיטלית אשר יורדת לנייד בלבד.
העלות של הספר בגרסה הדיגיטלית – 68 שקלים ועלות הספר בגרסה המודפסת 100 שקלים במקום 129 בחנויות הספרים ברחבי הארץ.

לרכישת הגירסה המודפסת והדיגיטלית:

btn-bigמה חשבו על הספר אלה שקראו אותו

“הספר כתוב ברמה גבוהה מאוד מאוד. מרגישים היטב בקריאה, שחשוב לך הנושא -השתלבות נכונה ובניית קריירה…טוב שהוספת סיפורים קצרים, סביב מקרים שונים של אנשים, שהיו בתהליך חיפוש עבודה או בחירת קריירה. זה ממחיש עוד יותר טוב, כיצד נכון לחפש עבודה. 
גם טוב, שהתחלת בהסברים, שלא תמיד כדאי להחליף עבודה. יש גם לדעת מתי נכון לשקול את העניין הזה בכלל…
אני לומד מהספר שיש לדעת כיצד לבצע את זה באופן מחושב ומושכל. בין אם זה לדעת, כיצד לחפש טוב יותר עבודה, כיצד להתראיין או כיצד להיערך למרכזי הערכה השונים…”

תגובה נוספת: “כאחת שאוהבת לקרוא ספרים שהם לרוב ספרי סיפורת, ספר עיון זה מצליח לשבור את תבנית ה”כבדות” והוא כתוב בצורה קולחת ומעניינת.
הספר בנוי בצורה מתודית מתהליך חיפוש העבודה ועד למציאתה וזה מקנה לו גם יתרון של ארגון וסדר ( במיוחד בראש?). בכל אחד מפרקי הספר ישנן תובנות באשר לניהול אפקטיבי של תהליך חיפוש העבודה.
חלק מהתכנים אולי ידועים ונראים מובנים מאליהם אולם צירופם יחדיו, השקפת העולם וצורת ההתייחסות, כפי שבאה לידי ביטוי בספר, היא גם מה שמייחדת אותו.
מומלץ לכל מחפשי העבודה באשר הם ובכל סטטוס תעסוקתי. כל שנותר הוא ליישם…”

מוזמנים לרכוש, לקרוא וליישם (:

ואם מעוניינים בדעה נוספת על הספר, מצרפת את הכתבה של לליב שקראה את הספר.


btn-big

מה תמצאו בספר?

הכנתי עבורך ספר מקיף, שיאפשר לך להיערך נכון לתהליך של מציאת עבודה.
הספר ינחה אותך כיצד לייצר תחמושת מעולה ולבנות אסטרטגיה שתקדם אותך להצלחה.
כך ניתן לנהל תהליך אפקטיבי של מציאת עבודה, לייצר הזדמנויות תעסוקתיות, למנף קשרים והזדמנויות, להציג בצורה אטרקטיבית את מה שיש לך להציע למעסיק הפוטנציאלי, וכך להגדיל את סיכוייך לזכות במשרה המבוקשת.

העידן החדש: מה השתנה מאז ועד היום. כשיודעים מהם השינויים ניתן להערך נכון ואפקטיבי?
איזו קטגוריה מתאימה לך? : הקטגוריות השונות של מחפשי עבודה: חיפוש עבודה כשעובדים, חיפוש עבודה לאחר פיטורין, חזרה מחודשת לשוק העבודה, חיפוש עבודה כהזדמנות לשינוי.
כל מחפשי העבודה שייכים לאחת הקטגוריות לפחות.
במדריך מפורטים הקשיים של כל קטגוריה ודרכי ההתמודדות המומלצות.
בחינה עצמית: מדוע קשה לך למצוא עבודה, בניית אג’נדה (מה יש לך להציע). לפני שהתחלת חיפוש חשוב לבחון בתוכך פנימה מה הקשיים שלך, ומה יש לך להציע למעסיק הפוטנציאלי.
מיקוד: מהו התפקיד הנכסף שלך. אחרי שהבנת מה יש לך להציע, חשוב לעצור ולבחון מה בדיוק התפקיד, הארגון וסביבת העבודה שנכונים עבורך, ולזה לכוון את מאמצייך.
מה חשוב לדעת לפני שמתחילים לחפש עבודה: ניהול אנרגיות, השפעת גילך (כולל פרק לגיל המבוגר), השפעת ניסיונך ומצבך המשפחתי (גרושים, חד-הוריים, רווקים מבוגרים ופרק מיוחד עבור אמהות), כיצד משפיעים חודשי השנה על מציאת עבודה, מתי כדאי להתפשר ועוד.
לפני שמתחילים תהליך של מציאת עבודה חשוב להיכנס לתהליך, כשמודעים לכל מה שיכול להשפיע, להפריע או להקשות את התהליך, וכיצד נכון להתמודד עם כל אלה.
כלי העבודה הנחוצים למציאת עבודה: מהו “נאום מעלית” ולמה חייבים להצטייד בו, וכיצד לייצר קורות חיים פותחי דלתות. עליך להצטייד בכלים משובחים, שיציגו אותך באופן נכון ומדוייק וימנפו הזדמנויות תעסוקתיות הנקרות בדרכך.
דרכים למציאת עבודה: אנשי קשר, חברות השמה, פנייה יזומה, מודעות דרושים ורשתות חברתיות (כל מה שחשוב לדעת על לינקדאין ופייסבוק). כיצד נכון לפעול בכל דרך על מנת למנף הזדמנויות תעסוקתיות. דרכי החיפוש הן האסטרטגיה, שבה נכון לפעול מנת להפיץ אותך. שימוש מושכל בדרכים למציאת עבודה תייצר עבורך מקסימום הזדמנויות תעסוקתיות. ההפצה שלך קריטית בתהליך של מציאת עבודה.
תחנות בתהליך הגיוס: כל מה שחשוב לדעת על ראיון עבודה, מבחני מיון במכון אבחון, דינמיקה קבוצתית, גרפולוגיה ופוליגרף. כל מי תחנת מיון שעשויים להתקל בה כחלק מתהליך הגיוס. חשוב לדעת כיצד להתכונן לכל תחנה שכזו על מנת להציג את עצמך בצורה מיטבית.
כניסה לתפקיד חדש: מה חשוב לדעת כשמתחילים עבודה חדשה.
בנית קריירה: העבודה לא נגמרת היום במציאת עבודה, כי תמיד עליך להיערך ליום המחר, וחשוב לדעת כיצד נכון להיערך ולבנות קריירה.

המדריך מתאים לגברים ולנשים, בכל הגילאים וכל רמות התפקידים, ולעוסקים בענפי המשק השונים.

במהלך עבודתי גיליתי שלמחפשי עבודה רבים חסרה זווית הראייה של המעסיק הפוטנציאלי. השיטה שפיתחתי ונחשפת בספר מדגישה למחפשי העבודה את נקודת מבטו של המעסיק ומכוונת אליו וכך מגדילה את סיכוייהם.
בעזרת המדריך ניתן להתמקד במשרה המתאימה עבורך וראויה לך, ולשפר את סיכוייך לזכות בה.
המדריך ימשיך וילווה אותך גם לאחר קבלה לעבודה ובכניסתך למקום עבודה חדש, יפרוש בפניך את הקשיים בהם עלולים להיתקל, וינחה אותך כיצד להתגבר עליהם.
המדריך יהיה שם עבורך לצורך על בניית הקריירה שלך, וידריך אותך כיצד להכין את עצמך לתפקיד הבא.

btn-big

למי הספר מיועד ולמי לא

הספר לא מיועד למי שתמיד קל לו למצוא עבודה.
הספר מיותר לכל מי שמקדמים אותו בעבודה לתפקידים ראויים ללא מאמץ מצדו.
הספר לא יעזור למי שאיבד תקווה לחלוטין, ולמי שאין בו התשוקה האמיתית למצוא עבודה.

הספר מיועד לכל מי שחשוב לו להגיע מהר יותר למשרה ראויה.
הספר מיועד למחפשי עבודה, שמבינים שכדי לזכות במשרה הם חייבים להיות המועמדים הכי טובים; ושלצורך זה הם חייבים להציג את עצמם נכון ובאופן אטרקטיבי יותר ולהשביח את הכלים אשר ברשותם, על מנת להיות יותר טובים – להיות הכי טובים.
הספר מיועד לכל מי שמעוניין להשביח את הכלים שברשותו ולפעול בדרכים האפקטיביות ביותר על מנת למצוא מהר יותר את העבודה הנכספת.
הספר נכתב עבור לאלה המאמינים כי עבודה ראויה גורמת לחיים טובים הרבה יותר, וחשוב להם להגיע לעבודה שכזו.

 

btn-big

אני אתך עד למציאת עבודה

נירית גלר ג’מילי

סגור לתגובות.