קצת אודותיי

כנראה אלו הגנים שקיבלתי מאבי, ושאליהם הצטרפו חוויות לאורך הקריירה, אשר הפכו את התהליך של חיפוש עבודה למרתק בעיניי ומוקד לעשייתי וייעודי בחיים.
אני מלווה את התהליך הזה שנים רבות מכל הזוויות האפשריות: כמעסיקה גייסתי אלפי עובדים עבור הארגונים שבהם עבדתי, העברתי עובדים ממקום למקום בארגון וליוויתי עזיבת עובדים; כיועצת ומאמנת ליוויתי מחפשי עבודה רבים מאוד בכל הצמתים האפשריים בתהליך של חיפוש עבודה.
במהלך עבודתי הדרכתי וליוויתי מאות מנהלים בתהליך המיון וקליטת העובדים הכפופים להם, ולמדתי דרכם דרכים רבות ונוספות לבחינה והערכה של מועמדים. התנסות זו עוזרת לי להדריך את מחפש עבודה כיצד להציג את עצמו בצורה הטובה ביותר מול מעסיקים פוטנציאליים.
בכל שנות עבודתי ולאורך הקריירה שלי גיליתי שאת ההנאה הגדולה ביותר אני שואבת מהטיפול בפרט, באדם היחיד, באבחון בעיותיו התעסוקתיות ובמציאת פתרונות להן.
כל יום שחולף מלמד אותי עד כמה חשובה התעסוקה בחייו של האדם, וכמה גדולה השפעתה על מעגלי חייו הנוספים. בשנים האחרונות התמקדתי במחפשי עבודה, למדתי לעומק את מגוון הקשיים והדילמות אשר בפניהם הם ניצבים, ופיתחתי שיטה שבעזרתה ניתן להתמודד עם כל בעיה בנושא התעסוקה.
אני מייעדת את הידע, הניסיון והעשייה שלי כדי להוביל אנשים למקום עבודה ראוי, ולמצוא הזדמנות תעסוקתית שתאפשר להם להרגיש מאושרים, מוגשמים, מוערכים ובטוחים.
הידע הרב מועבר באהבה רבה למחפשי עבודה מתוך תחושת שליחות והגשמת ייעוד. אני מאמינה שהתשובות לשאלות החשובות, כגון: “מה נכון עבורך?”, “מה יגרום לך להיות מאושר בעבודתך?” מצויות בכל אדם, ותפקידי הוא לכוון, להאיר ולעזור לחשוף את התשובות החבויות. התשובות האלה צריכות להיות נר לרגלי כל מחפש עבודה לאורך כל התהליך, וללוותו ביצירת הכלים הנכונים עבורו בבחירת דרכי הפעולה המתאימות לו, ובסימון המטרות החשובות בעיניו.
המשאבים מהם אני ניזונה ממשיכים להיאסף בכל מפגש עם מחפשי עבודה, ואני שמחה לגלות שכל יום שחולף מאפשר לי להעניק יותר.

הרקע התעסוקתי שלי
ניסיון של יותר מעשרים שנה בתחום התעסוקה, מתוכן מעל עשר שנים בתפקידי ניהול במשאבי אנוש בארגונים גדולים במשק; וניסיון רב בליווי תהליכים יוצאי דופן בארגונים: גיוס מסיבי להכפלת ארגון ותהליך הפרטה.
ניסיון זה הוא הבסיס לידע הרב בו אני נעזרת כיום:
בשנת 2007 הקמתי את “IN & OUT – ייעוץ במציאת עבודה”, ומאז אני משמשת כיועצת ומאמנת תעסוקתית, המתמחה בליווי מחפשי עבודה.
פיתחתי שיטה יחודית, המשביחה את תהליך חיפוש העבודה, משפרת את האטרקטיביות של המועמדים אל מול המגייסים במשק, ומגדילה במידה ניכרת את סיכוייהם למצוא במהירות עבודה ראויה.
מחברת הספר הראשון מסוגו בישראל – “המדריך המלא לבחירה ומציאת עבודה, השתלבות נכונה ובנית קריירה”, אשר מופץ בחנויות בכל רחבי הארץ ובאתר זה.
בעלת תואר שני בניהול משאבי אנוש (אוניברסיטת ת”א), ומאמנת מוסמכת בלשכת המאמנים.
במשך שבע שנות עבודתי כמנהלת המיון והגיוס של רשת “המשביר לצרכן” הכפילה הרשת את מספרה ופתחה מעל מאה חנויות מותג בכל רחבי הארץ. (GUESS ,MANGO, POLL&BEAR , MOTHERCARE, ומותג הבית: בונמארט).
בתפקידי כמנהלת המיון והגיוס של הרשת עמדתי בפני שלושה אתגרים עיקריים: גיוס אלפי עובדים; הדרכת המנהלים במציאת עובדים; בחינת כלי המיון.
בתפקידי כמנהלת משאבי אנוש של חטיבת הנשק הקל בתעשייה הצבאית (שלוש שנים) ליוויתי את ההפרטה הראשונה בתעשייה הצבאית. האתגרים שבפניהם עמדתי: ניוד עובדים ותיקים למפעלים אחרים; ליווי ושינוי ארגוני כתוצאה מההפרטה; הבנת צורכי העובדים בגין השינוי; ומתן פתרונות שיקדמו את תהליך הרכישה.
ועוד עובדה, שהיא בהחלט חשובה בחיי:
מדי יום אני מועסקת בעבודה נוספת וחשובה מאוד: אני אמא במשרה מלאה פלוס. בורכתי בארבעה ילדים מופלאים, וכל אחד מהם הוא מעסיק תובעני וקשוח, שחשוב לי לרַצות כמיטב יכולתי. גם מעבודה זו אני נהנית מאוד – למרות הקושי והתובענות.
בזכות שתי עבודותיי, המשולבות זו בזו, אני זוכה להגשמה של ייעודי.

 ואם חשוב לך להכיר אותי קצת יותר –
לחץ כאו כדי לקרוא על המלצות אחרונות שקיבלתי

סגור לתגובות.